| Názov školy | Základná škola, Slovinky 71 |
| Adresa školy | Slovinky 71, 053 40 |
| Telefón | 0534298185 |
| zsslovinky@zsslovinky.sk | |
| WWW stránka | https://zsslovinky.edupage.org |
| Priezvisko, meno | telefón | ||
|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Anna Rybárová | ||
| ZRŠ | |||
| ZRŠ | |||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | Funkcia | |
|---|---|---|---|
| predseda | |||
| pedagogickí zamestnanci | |||
| ostatní zamestnanci | |||
| zástupcovia rodičov | |||
| zástupca zriaďovateľa | |||
| iní |
| Názov |
| Sídlo |
| Telefón |
Počet žiakov školy: 150
Počet tried: 9
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| počet žiakov | 18 | 12 | 20 | 22 | 21 | 13 | 14 | 16 | 14 | 150 |
| z toho v ŠKD | 5 | 3 | 8 | 2 | 18 |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2023/2024 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2023/2024, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Trieda | ANJ | BIO | Civilná ochrana | DEJ | Dopravná výchova | ETV | FYZ | GEG | HUV | CHE | INF | JPE | KAJ | MAT | NBV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I | 1 | 1,33 | |||||||||||||
| II. | 1,2 | 1 | 1,8 | ||||||||||||
| III. | 1,8 | 1,1 | 1,05 | 1,45 | |||||||||||
| IV. | 1,6 | 1 | 1,1 | 2,05 | |||||||||||
| V. | 2 | 2,37 | 2,11 | 2,42 | 1 | 1 | 2,53 | ||||||||
| VI. | 2,5 | 2,5 | 2,75 | 2,58 | 2,83 | 1,08 | 1,08 | 2,5 | |||||||
| VII. | 2 | 2,25 | 2,5 | 2,25 | 2,75 | 1 | 1,92 | 1 | 2,5 | ||||||
| VIII. | 1,93 | 2,07 | 2,5 | 2,14 | 2,21 | 1 | 2,21 | 1 | 2,29 | ||||||
| IX. | 1,82 | 1,64 | 1,91 | 1,91 | 1,91 | 1,91 | 2,45 |
| Trieda | NBG | NBP | NBI | NEJ | OBN | Pobyt a pohyb v prírode | Pohybové hry | Požiarna ochrana | PVC | Prevencia sociálno-patologických javov | PDA | PVO | RAK | Rozvíjanie manuálnych zručností | RSF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I | 1,33 | ||||||||||||||
| II. | 1,6 | ||||||||||||||
| III. | 1 | 1,7 | |||||||||||||
| IV. | 1,1 | 1,65 | |||||||||||||
| V. | |||||||||||||||
| VI. | 2 | ||||||||||||||
| VII. | 1,92 | 1,92 | |||||||||||||
| VIII. | 2,21 | 2 | |||||||||||||
| IX. | 1,64 | 1,73 |
| Trieda | SJL | Spr | THD | TSV | TKC | THF | TRA | TIF | VIP | VLA | VYV | Zdravotná príprava |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I | 1,5 | 1 | 1 | 1 | ||||||||
| II. | 1,7 | 1 | 1 | 1 | ||||||||
| III. | 1,55 | 1 | 1 | 1,95 | 1 | |||||||
| IV. | 2,2 | 1 | 1 | 2,45 | 1 | |||||||
| V. | 2,42 | 1 | 1,11 | 1 | 1 | |||||||
| VI. | 2,58 | 1,42 | 1,08 | 1,08 | 1 | |||||||
| VII. | 2,67 | 1,25 | 1,08 | 1 | 1,17 | |||||||
| VIII. | 2,64 | 1 | 1,36 | 1,07 | 1,86 | 1 | ||||||
| IX. | 2,45 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| I | 18 | 17 | 1 | 0 |
| II. | 12 | 12 | 0 | 1 |
| III. | 20 | 19 | 1 | 0 |
| IV. | 21 | 18 | 2 | 1 |
| V. | 20 | 20 | 0 | 0 |
| VI. | 12 | 9 | 3 | 0 |
| VII. | 13 | 10 | 2 | 1 |
| VIII. | 15 | 13 | 2 | 1 |
| IX. | 14 | 14 | 0 | 3 |
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| DFS Slovinočka | 13 | Mgr. Mária Hudáková | |
| Mažoretky | 13 | Mgr. Lucia Sabová | |
| Programovanie, 3D tlač | 13 | Mgr. Adriana Parimuchová | |
| Spevokol | 12 | Mgr. Aneta Bučková | |
| Stolný tenis | 27 | Ing. Liana Koňárová | |
| Školský klub detí | 18 | Lívia Susová |
Vypracoval: Mgr. Anna Rybárová
V Slovinkách, 26. septembra 2024
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage