• Projekt Digitálny žiak - postup na nákup notebooku

• Milí rodičia, už niektorým z Vás prichádzajú sms, že bola Vašim deťom schválená dotácia 350€ na zakúpenie notebookov. Naša digitálna koordinátorka Vám pripravila postup krokov, čo ďalej , ako a kde si môžete notebook zakúpiť.

Digitálny žiak - ďalší postup:

1. Nákup zariadenia je možný LEN vo VYBRANÝCH PREDAJNIACH, ktoré sú označené logom projektu. Najbližšie predajne si pozrite na obrázku v prílohe príspevku.

2. Ako zákonný zástupca žiaka, ktorému bol schválený príspevok, som povinný sa u predajcu preukázať dokladom totožnosti (občiansky preukaz) a tiež overovacím kódom, ktorý som dostal v podobe SMS.

3. Zamestnanci prevádzok, zapojených do projektu, sú špeciálne zaškolení a mne ako rodičovi a môjmu dieťaťu budú nápomocní v rámci celého procesu výberu vhodného zariadenia, predaja, uplatnenia príspevku a nastavenia zariadenia.

4. Ak si vyberiem drahšie zariadenie, DOPLÁCAM rozdiel.

5. Všetky doklady k zariadeniu STAROSTLIVO ODLOŽÍM pre prípad možnej reklamácie.

6.UPOZORNENIE: Zariadenie NESMIE oprávnený užívateľ predať najbližších 12 mesiacov, inak MUSÍ VRÁTIŤ PRÍSPEVOK.

Pripravuje: Mgr. Zuzana Dubecká

Pekný deň. Mgr.Anka Rybárová ,riaditeľka školy

• Schválený projekt "ST MICROBITY 2023🏖️🌊

• Máme pre našich žiakov radostnú letnú novinku.Nadácia Pontis nám opäť schválila projekt,tentokrát : "ST MICROBITY 2023". Pre žiakov to znamená ďalší zaujímavý materiál z oblasti robotiky a programovania. Máme z toho naozaj radosť. Ďakujeme.

Pripravuje: Mgr.Adriana Parimuchová