• Sviatok Sväté ženy myronosice v pravoslávnom chráme

• Žiaci našej školy vystúpili s programom v pravoslávnom chráme nanebovstúpenia Isusa Christa. V tento sviatočný deň ústami našich žiakov odzneli slová, piesne a verše pohládzajúce srdce i dušu pre milované v Christu dievčatá, ženy, sestry, mamky, babky, tety a vôbec pre všetky ženy na celej Zemi. Za každú ženu ti Bože patrí veľká preveľká vďaka. Sochrani ich Vladyko na mnohaja i blahaja Lita.

ThDr. Marek Beňa

• Noc kníh na I. stupni

• Svojej noci plnej hier, súťaží a spoznávania rozprávkových postáv sa dočkali i žiaci na I. stupni. O to s väčšou radosťou sme spoločný čas strávili. Ďakujem pani učiteľkám z I. stupňa za kvalitnú prípravu podujatia, rodičom za hojnú prípravu jedál na opekačku, p. starostke Mgr. Márii Kopnickej a p. Ing. Márii Grisákovej za návštevu a za chutné domáce koláče pre deti. Bol to zábavný a náučný čas, radostné zakončenie týždňa. Prajem všetkým radostný víkend spojený so zaslúženým relaxom.

• ŠKODA. LAB KOŠICE - podpora technického vzdelávania

• ŠKODA. LAB KOŠICE - zúčastnili sme sa na interaktívnom mobilnom projekte akadémie Edulab Bratislava, ktorá projekt sprístupnila pre žiakov základných škôl i v Košiciach. Projekt vznikol za účelom podpory technického vzdelávania žiakov a radi sme prijali ponuku. Ďakujeme za spoluprácu.

Pripravili: Mgr. Adriana Parimuchová, Mgr. Lucia Klapáčová